MILAN® | RUBBER CARVING BLOCK
Dit carving block van zacht rubber kun je gebruiken als druplaat bij blockprinting. Je kunt het bewerken met een linoguts en inkten met wateroplosbare drukinkt. Ook kun je er stempels van snijden. Het is makkelijk schoon te maken en herbruikbaar.
Meer
Gerelateerde producten
Product bestellen
Product reviews
Het RUBBER CARVING BLOCK van MILAN® kun je gebruiken als druplaat bij blockprinting. Het is gemaakt van zacht rubber en makkelijk te bewerken met een linoguts. Je kunt het inkten met wateroplosbare drukinkt. Door er daarna papier op te leggen, waar je met je hand of een baren overheen wrijft, maak je een afdruk.
Je kunt het ook inkten met sommige textieverven en er textiel mee bedrukken.
Ook kun je er zelf stempels van snijden, die je gebruikt in combinatie met een stempelkussen.
De productspecificaties van het RUBBER CARVING BLOCK van MILAN®:
- materiaal: zacht rubber — beige
- afm.: 155 mm x 90 mm x 7 mm
- makkelijk schoon te maken — herbruikbaar
Prijs per stuk.
Een beoordeling schrijven
Er zijn nog geen beoordelingen voor dit product.
Ter informatie: Houd er rekening mee dat vanwege de beperkte omvang van onze winkels niet alle artikelen van de website ook in alle winkels op voorraad zijn. Om teleurstellingen te voorkomen raden wij je aan om contact op te nemen met de winkel die je wilt bezoeken, zodat we het product kunnen reserveren of bestellen.
Klanten kochten tevens deze producten