lineo | Serie 103 aquarelpenseel ○ rond & spits — eekhoornhaar
Het zachte eekhoornhaar van dit aquarelpenseel neemt veel verf en water op, zodat je langer door kunt werken, zónder je penseel opnieuw te laden. De afgifte is regelmatig en gecontroleerd. En door de spitse punt kun je er ook zeer precies mee werken.
Meer
Product bestellen
Product reviews
Het zachte, soepele eekhoornhaar van het Serie 103 aquarelpenseel van lineo neemt veel verf en water op.
TIP! En door z‘n grote diameter (de zg. buik) neemt dit ronde penseel nóg meer verf en water op, die het gelijkmatig afgeeft — zo kun je langer doorwerken, zónder je penseel opnieuw te hoeven laden.
De fijne, spits toelopende punt zorgt er bovendien voor dat je ook zeer precies met dit penseel kunt werken, niet alleen in aquarelverf en gouache, maar ook in bijvoorbeeld inkt.
De productspecificaties van het Serie 103 aquarelpenseel van lineo:
- penseelvorm: rond & spits
- eekhoornhaar — zacht en soepel
- gevat in een naadloze, vernikkelde bus
- gezet aan een korte, zwart gelakte houten steel
➽ De penselen van lineo — handmade in Germany since 1911!
Prijs per penseel.
Een beoordeling schrijven
Er zijn nog geen beoordelingen voor dit product.
Ter informatie: Houd er rekening mee dat vanwege de beperkte omvang van onze winkels niet alle artikelen van de website ook in alle winkels op voorraad zijn. Om teleurstellingen te voorkomen raden wij je aan om contact op te nemen met de winkel die je wilt bezoeken, zodat we het product kunnen reserveren of bestellen.
Klanten kochten tevens deze producten