GLOREX | Piepschuim vorm ○ kegel, Ø 7 cm x hoogte 12 cm
Deze kegel van GLOREX is gemaakt van geëxpandeerd polystyreen (EPS) — in de volksmond piepschuim. Met zijn brede basis en spitse top is deze kegel een klassieke vorm voor Paas- en Kerstdecoraties, tafelversieringen & bloemstukjes.
Polystyreen bestaat voor het overgrote deel uit lucht, opgesloten in kleine, gesloten cellen: daardoor is het heel licht en makkelijk te snijden, te prikken en te beplakken. Diezelfde celstructuur maakt het echter gevoelig voor oplosmiddelen: spuitverf, lak en lijm op oplosmiddelbasis lossen het op. Beschilder het daarom met verf op waterbasis — zoals acrylverf — en gebruik een lijm die geschikt is voor polystyreen.
TIP! Omwikkel deze kegel van onder naar boven met een guirlande, lint of lichtsnoer en zet het uiteinde vast met een speld — zo heb je in een paar minuten een decoratief kerstboompje. En door 'm bekleden met bonbons of paaseitjes maak je een klassieke pièce montée of cône de chocolats: een bonbon- of paaseitjestoren.
Piepschuim kegel van GLOREX — een overzicht
productspecificaties — wat is het?
- kegel met brede basis en spitse top
- materiaal: geëxpandeerd polystyreen (EPS) — piepschuim
- wit, lichtgewicht en vormvast
- afm.: ca. Ø 7 cm x hoogte 12 cm
toepassing — waarvoor gebruik je het?
- Paas- en Kerstdecoraties, tafelversieringen & bloemstukjes.
- bonbon- of paaseitjestorens
werkwijze — hoe werk je ermee?
- beschilderen — met acrylverf of andere verf op waterbasis
- beplakken — met découpage- of décopatch-technieken
- versieren — omwikkelen met linten & guirlandes of bekleden met bonbons & paaseitjes
- op maat snijden — met een polystyreensnijder (hete draad) voor een gladde snede
- verlijmen — met lijm die geschikt is voor polystyreen
NB Polystyreen is niet geschikt voor spuitverf of lijm op oplosmiddelbasis.
GLOREX OF SWITZERLAND — for hobby and creative leisure, since 1974
Prijs per stuk.
Product reviews